fbpx

Cenový plán pro Reservation+

Cenový plán pro Reservation+

Pokud využíváte náš rezervační formulář R+ můžete si vytvořit samostatný ceník, který bude aplikován pouze pro rezervace přes samotný rezervační formulář. Tyto ceny poté nebudou distribuovány na ostatní napojené portály (Hotel.cz, Booking.com atp.). Můžete tedy hosty například cenově zvýhodnit nižšími cenami při rezervaci na Vašich vlastních webovkách. Více jsme o této věci psali i na našem blogu.

Pro vytvoření separátního cenového plánu pro R+ stačí přejít do ceníku (Nastavení/Ceny), kde hned vpravo nad tabulkou s cenami je výběr cenového plánu (výchozí je základní) a hned vedle je tlačítko pro vytvoření nového cenového plánu.

Nyní už si pouze cenový plán pojmenujete a zaškrtnete, že se bude vztahovat právě na Reservation+.

Nyní už si pouze mezi jednotlivými cenovými plány přepínáte, přičemž nově založený plán už můžete nastavit stejně jako když nastavujete normální základní cenový plán, buď pomocí hromadného nastavení, nebo vyplněním hodnot přímo do tabulky cen.

Jediné na co je potřeba dávat pozor je tzv. „probublávání“ cen. Ve chvíli, kdy máte v cenovém plánu pro R+ nastavené ceny např. jen pro určitou sezónu a v ostatních termínech nemáte ceny vyplněný, tak se cena těchto nevyplněných sezón automaticky převezme ze základního cenového plánu.

Veškeré další parametry je nutné pro tento nově vytvořený cenový plán nastavit separátně, nastavit je tedy nutné způsoby platby, minimální délky pobytu, stravy, možné nájezdy/odjezdy.

Obsazenost pokojů se automaticky bere podle plachty, ale můžete např. v základním cenovém plánu pokoje zavřít (pro ostatní partnery) a pak si je v cenovém plánu pro R+ otevřít pouze pro prodej na Vašich stránkách.


Při práci s ceníkem si při více cenových plánech raději VŽDY zkontrolujte, který z cenových plánů máte aktuálně otevřený a zobrazený.