fbpx

Co potřebuji?

Co je Houskeepingová aplikace a co potřebuji?

Proč housekeepingová aplikace?

Mobilní housekeepingová aplikace bude Vaší prodlouženou rukou při správě úklidu Vašich ubytovacích prostor. Úklidová služba může jednoduše a intuitivně nahlašovat uklizené pokoje přímo do webové verze Previa, včetně možnosti reportování závad na pokojích.

Aplikace je k dispozici pouze pro operační systém Android. Pro využití aplikace doporučujeme Android ve verzi 5.0 a vyšší. Aplikace by ale měla fungovat i na Androidech od verze 4.4, přičemž starší verze tohoto systému již nejsou podporovány.


Co potřebuji?

V prvé řadě je potřeba si housekeepingovou aplikaci objednat. Tuto objednávku prosím proveďte emailem na info@previo.cz, nebo případně přes Vašeho obchodního zástupce.

Ve chvíli, kdy budete mít aplikaci objednanou – můžete konkrétním uživatelským rolím zapnout práva na přístupy do aplikace. Nastavení práv naleznete v Nastavení/Uživatele/Role, kde po rozkliknutí editace dané role v záložce Moduly nastavíte přístup do sekce Housekeeping – Závady/Úklid (viz výše).

Pro moduly v Previu a možné akce si nastavte přístupy do sekce Provoz v Modulech a dále možné Operace v sekci Provoz (viz níže).

Dále je potřeba, pokud ho nemáte aktivovaný, zapnout v Previu modul úklidu. Toto naleznete v menu Provoz/úklid. Zde už pak pouze v nastavení (ozubené kolečko) zaškrtnete možnost, že používáte úklidy pokoje v Previu a donastavíte jakým způsobem budou automaticky označovány pokoje jako neuklizené.

Nyní jste připraveni začít aplikaci naplno využívat!


Nastavení notifikací

Při práci s aplikací také jistě využijete notifikace. Ty Vás upozorní na check-out hostů (a možnost začít zahájit úklid), vytvoření nové rezervace na aktuální den (a tím pádem případnou kontrolu pokoje) nebo na nahlášení nové závady.

Notifikace aktivujete přes levé horní menu.