fbpx

Dlouhodobý pobyt + First/Last minute

Dlouhodobý pobyt + First/Last minute

Dlouhodobý pobyt

Tento modul umožňuje nadefinovat slevu nebo příplatek podle délky pobytu. Přes tlačítko se zeleným plusem vlevo nahoře nad tabulkou přidáte novou slevu na dlouhodobý pobyt.

V základu úplně stačí zadat informaci při jaké délce pobytu se (jaká) sleva bude aplikovat. Můžete ale nastavení více specifikovat, tzn. sleva se např. může vztahovat pouze na konkrétní typy pokojů a pouze v určitém období.

Přes tento typ slevy je také možné nastavit příplatek pro pobyty o délce 1 noci. Nastavení provedete takto:

V tomto případě se pro pobyty:

  • o délce 1 noci aplikuje příplatek 10%
  • o délce 2-6 neaplikuje žádné změna ceny
  • o délce 7 a více nocí aplikuje sleva 5%

First/Last minute

Sleva či příplatek se uplatňuje podle nastavené podmínky na hodiny (pro „Last Minute“) nebo na dny (pro „First Minute“).

Hranice je nastavena na „menší nebo rovno“. Tedy je-li First Minute nastaven na „10 dnů před příjezdem“ a je aktuálně 5. den měsíce, pak při objednávce s příjezdem 15. den měsíce a pozdější se aplikuje příslušná sleva/příplatek.

Nastavení funguje velice podobně jako u slevy/příplatku za dlouhodobý pobyt. Je možné nastavit konkrétní termín pro aplikování slevy a omezení na konkrétní pokoje.

Výpočet slevy a kombinace

Samotný výpočet a různé kombinace slev jsou poměrně složité. Proto jsme pro Vás v jiné sekci manuálu připravili několik vzorových příkladů, jak výpočet probíhá v komplikovanějších situacích.