fbpx

Filtry nastavovaných hodnot

Filtry nastavovaných hodnot

Vše co se Vám v hlavní tabulce ceníku zobrazuje je možné filtrovat. Úplně na pravé straně hned nad tabulkou je tlačítko „Více“, kterým si můžete nechat zobrazit veškeré položky, které si můžete nechat v tabulce cen zobrazit jejich zaškrtnutím.

Cenový plán

V 99% případů budete používat Základní cenový plán (ang. „rate plan“). Cenový plán je množina všemožných nastavení cen, kontingentů, strav, garancí, apod. Všichni PrevioPartneři i Váš vlastní rezervační formulář (pokud jej máte ve svých www stránkách od Previa) používají Základní cenový plán. V Základním cenovém plánu lze nastavit i denní ceny, včetně speciálních akčních cen. Není na to potřeba vytvářet jiný cenový plán! Jen pokud máte vlastní partnery (firmy), pro které potřebujete vytvořit speciální ceník, tak budete vytvářet nový cenový plán.

Zobrazit – „po dnech“ / „po sezónách“.

Zvolte si, co Vám lépe vyhovuje.

Zobrazené parametry

  • Zatrhněte, které parametry chcete měnit. Vypíší se pro ně v tabulce příslušná editační pole. – Jedná se pouze o filtr pohledu. Pokud si jednou zobrazíte dny nájezdu a odjezdu, nastavíte je na několik let dopředu a pak je zase skryjete, tak samozřejmě zůstanou nastaveny.
  • Měny, které lze zobrazit a nastavovat se řídí nastavením tlačítka „Měny a způsob účtování“ (viz výše). Zadáte-li cenu pouze v CZK (obecně ve Vaší výchozí měně) a zatrhnete další měny, u kterých cenu nevyplníte, použije se přepočet zvoleným kurzem (ČNB, nebo vlastní zadaný kurz).
  • Položka nevratné ceny se objeví pouze pokud máte nastaveno, že nevratnou cenu zadáváte v absolutní hodnotě do ceníku a nevyužíváte procentuální odpočet.
  • Nastavení všech těchto filtrů zůstane na Vašem počítači zachováno. Pro použití filtru zmáčkněte tlačítko „Hledat“. Hlavní tabulka umožňuje pohodlné nastavení všech vyfiltrovaných (=zobrazených) položek. Ve sloupcích se zobrazují dny/sezóny a v řádcích druhy pokojů, pokud se dané nastavení vztahuje k druhu pokoje.