fbpx

Fotogalerie

Fotogalerie

Nastavení fotogalerie je jedna z nejdůležitějších položek ve vaší webové prezentaci. Samotná fotogalerie je rozdělena do dvou hlavních částí. V pravém horním rohu si vybíráte zobrazení konkrétní fotogalerie.

Profilová galerie je označena hvězdičkou za názvem. Profilovou fotogalerii zvolíte tím, že si jí otevřete a kliknete na ikonku s hvězdou hned vedle výběru galerie.

Tato galerie bude použita ve vaší prezentaci na partnerských portálech. Fotografie z ostatních galerií nebudou pro hlavní prezentaci použity, ale mohou být přiřazeny např. ke konkrétním typům pokojů, nebo případně ke službám.

Po zvolení konkrétní galerie se Vám v horní části okna zobrazí její obsah. Pokud rámeček s konkrétní fotografií uchopíte za levý horní roh, můžete tímto způsobem měnit pořadí jednotlivých fotografií.

Pod obsahem galerie pak máte druhou sekci Nahrané fotografie, která obsahuje všechny ostatní nahrané fotografie, které mohou (ale také nemusí být) přiřazeny v jiných galeriích.

Mezi touto sekcí a konkrétně otevřenou galerií můžete fotografie přesouvat pomocí šipky s ikonkou směřující dolů (tedy pryč z konkrétní galerie do sekce Nahrané fotografie), nebo pomocí šipky směřující nahoru (tedy pryč z sekce Nahrané fotografie do aktuálně zobrazené galerie).

Nahrání nových fotografií provedete přes tlačítko se zeleným plus vlevo nahoře. Po kliknutí se Vám otevře okno, kde už pouze vyberete do jaké galerie chcete fotografie nahrát (nebo zda chcete vytvořit galerii novou) a následně už pouze fotografie přetáhnete myší do odpovídající sekce, nebo je vyberete přes tlačítko Zvolit soubory.