fbpx

HRS

HRS

Jak nastavit channel managera na HRS

Po přihlášení do extranetu portálu HRS přejděte do sekce Channel manager. V abecedně seřazeném seznamu je jako jeden z posledních uveden Yieldplanet. Klikněte si na ikonu tužky v daném řádku a potvrďte spolupráci s tímto channel managerem. Na úspěšném potvrzení bude vše vypadat takto:


Nastavení pokojů a cenových plánů na HRS

HRS je ve svém nastavení poněkud specifické. Vždy musíte mít v nabídce jednolůžkový a dvoulůžkový pokoj, od kterých se pak následně odvozují ceny a obsazenost dalších pokojů.

Důležitou věcí pro samotné propojení je správné nastavení cenových plánů. Po rozkliknutí (na výše uvedeném printscreenu „Cena 1“ a případně další) je nutné v nastavení cenového plánu zadat, že cena nebude vypočtena slevou v procentech, ale nastavena jako Pevná cena (tím pádem jí budeme schopni „přepsat“ správnou cenou z Previa).


Nastavení ostatních typů pokojů

Další pokoje (třílůžkové, čtyřlůžkové, atp.) nenastavujte v sekci Kategorie pokojů / Spravovat dodatečné kategorie. Nejlépe se domluvte telefonicky přímo s HRS, aby Vám tyto prostornější pokoje nastavili přímo oni.

Pokud budou další pokoje uvedeny v sekci Spravovat dodatečné kategorie, nebudeme schopni na ně posílat informace o obsazenosti a ceně z Previa.

Při správném nastavení by se měly pokoje zobrazovat v sekci Ceny a disponibilita. Nezapomeňte si také u těchto pokojů a jejich cenových plánů nastavit cenový plán jako Pevnou cenu (viz výše Nastavení cenových plánů).