fbpx

Kontakty

Kontakty

Sekce kontakty je obzvláště důležitá, obsahuje veškeré telefonické a emailové kontakty, které na Váš ubytovací objekt dostane host a přes, které s Vámi také budeme komunikovat my z Previa, nebo případně z portálů typu Hotel.cz atp. Kontakty se propisují do voucherů a případných jiných emailů odeslaných z Previa klientům.

Pro účely vystavování účetních dokladů z Previa je také velice důležité správné vyplnění fakturačních údajů a jejich případná aktualizace, např. v případě, kdy dojde ke změně společnosti, adresy, nebo třeba statutu plátce/neplátce DPH.

V pravé horní části okna také naleznete bankovní spojení pro klienty. V případě, že požadujete platbu zálohy před potvrzením rezervace, je tato položka také velice důležitá. Číslo účtu se propisuje na generované zálohové listy na jejichž základě klient platbu provede.

Pokud máte zřízený druhý účet např. pro příjem eurových plateb, můžete ho doplnit v sekci Další bankovní účty kliknutím na tlačítko Přidat bankovní účet. Pro doklady v EURech se pak bude automaticky propisovat odpovídající bankovní účet.

Ať už máte účet pouze jeden nebo více, určitě bychom doporučil zadat tzv. IBAN, což je číslo Vašeho účtu zapsané v mezinárodním formátu, které je důležité pro přeshraniční transakce. Stejně tak doplňte SWIFT kód Vaší banky.