fbpx

Obchodní a storno podmínky

Obchodní a storno podmínky

V této sekci lze nastavit Vaše obchodní a storno podmínky. Tyto podmínky upravují vztah ubytovatel a klient, nikoli vztah ubytovatel a Previo partneři, nebo ubytelem a Previem. Zadané podmínky musí klient vždy akceptovat v posledním kroku rezervace, jinak nemůže svou objednávku úspěšně dokončit. Obchodní a storno podmínky je dále možné nechat zobrazit na ubytovacím voucheru.

Celá tato sekce se dělá na dvě části. Vlevo naleznete tzv. parametrické podmínky, kde můžete nastavit jaký storno poplatek se klientovi účtuje při zrušení pobytu X hodin před příjezdem. Novou parametrickou podmínku přidáte po kliknutí na tlačítko se zeleným plus (1).

Podmínek může být určeno více a mohou mít nastavenou různou časovou platnost. Pokud se konkrétního termínu týká více nastavených podmínek, bude aplikována podmínka s nejnižším nastaveným pořadím.

V druhé sekci obchodních podmínek vpravo už doplňujete konkrétní a detailnější obchodní podmínky pro klienty (2). Je možné volit mezi velice obecnými předdefinovanými obchodními podmínkami, které jsme sepsali, nebo si vytvořit vlastní obchodní podmínky. Tyto podmínky je poté celkem důležité přeložit a zadat i do ostatních jazykových mutací (3), aby se správně zobrazovaly i cizincům např. na zmiňovaných voucherech.

Do textu je možné přidat také odkaz např. na plné znění obchodních podmínek, které má klient také k dispozici na Vašem webu.

Storno podmínky definujte pouze v rámci parametrických podmínek. Doplňující obchodní podmínky slouží opravdu pouze k doplnění dodatečných informací a při výpočtu storno poplatku pro hosta na ně nebude brán ohled.