fbpx

Popisky a překlady

Popisky a překlady

Velká část této sekce se týká hlavně webových stránek a překladů textů. Z pohledu uživatele, který nemá od Previa webové stránky jsou pro Vás relevantní hlavně položky týkající se Online rezervací a poslední dvě položky. Tedy zadání vlastního textu, který se bude zobrazovat v ubytovací kartě (+obvyklé doplnění jazykových verzí).

Poslední sekce se týká pouze klientů, kteří mají zřízenou platební bránu v rámci produktu Previo PAY, nebo mají integrovanou platební bránu jiné banky než ČSOB.. Z rezervace se při propojené platební bráně dají klientům odesílat odkazy na provedení online platby. Text informačního emailu s žádostí o provedení platby si můžete předdefinovat (včetně jazykových mutací) v poslední položce seznamu Text emailu při zaslání online platby emailem. Nastavený text se při odesílání odkazu na platbu propíše do výchozího zobrazení, přičemž do něj samozřejmě můžete ještě dále zasahovat před samotným odesláním.

Do rezervačního formuláře lze do každého jednotlivého kroku (4 objednávací + poslední pátý krok s potvrzením provedení rezervace) přidat do záhlaví a zápatí formuláře dodatečnou textovou informaci. Vždy je tedy potřeba pouze vybrat, do kterého kroku a které části formuláře chcete tento text přidat.