fbpx

Reservation+ do Facebook stránek

Reservation+ do Facebook stránek

Rezervační formulář Reservation+ můžete mít snadno i na svých Facebook stránkách díky Rezervačnímu tlačítku, které umožní Vašim klientům rezervovat přímo na Facebook stránkách.

POZOR: Začátkem roku 2018 (snad pouze dočasně) upravil Facebook pravidla pro instalaci/vkládání záložek, takže se Vám pravděpodobně bude objevovat chyba: This page does not have permission to install the custom tab.

V současné době to vypadá, že záložku s rezervačním formulářem je možné vložit pouze v případě, kdy má Vaše FB stránka 2000 a více like.

Instalace

  • Přihlašte se na Facebook a přepněte se do osobního profilu, pod kterým máte právo spravovat Facebook stránky hotelu
  • Klikněte na tento odkaz: https://www.facebook.com/dialog/pagetab?app_id=601397856622996&redirect_uri=http://booking.previo.cz/facebookapp/
  • Zvolte, do jaké stránky chcete Rezervační tlačítko nainstalovat (místo „Previo“ bude název Vaší Facebook stránky)
  • Budete automaticky přesměrování na detail Vaší Facebook stránky, kde se přihlásíte e-mailem a heslem, které používáte pro přihlášení do Previa
  • Po přihlášení Vás automaticky přesměrujeme na rezervační formulář Vašeho hotelu. V případě, že máte pod jedním uživatelským účtem v Previu více ubytovacích zařízení, vyberte jaké chcete na daných Facebook stránkách zobrazit.
  • Hotovo. Pokud nyní návštěvníci kliknou na rezervační tlačítko na Vašich stránkách, zobrazí se jim rezervační formulář.

Pokud ještě nemáte rezervační formulář Reservation+ aktivní, neváhejte kontaktovat Vašeho obchodního zástupce.

Změna vzhledu rezervačního tlačítka

V případě, že chcete upravit obrázek nebo text rezervačního formuláře postupujte dle obrázků níže