fbpx

Vložení PDF ke stažení

Vložení PDF ke stažení

Do vašich webových stránek je možné vložit i PDF soubory ke stažení. Může se jednat např. o podrobnější propagační letáček k pobytovému balíčku nebo třeba stále menu restaurace, nápojový lístek atp.

Ukažme si nyní jak na to. Otevřete si administraci libovolné webové sekce v Previu (Nastavení / Web / Webové sekce) a přejděte do konkrétní jazykové mutace, do které chcete vložit odkaz na stažení PDF souboru.

Následně vyberte část textu, která bude sloužit jako odkaz pro stažení a klikněte na tlačítko Vložit / Upravit odkaz ve spodní editační liště.

Otevře se Vám toto okno, kde kliknete na tlačítko PDF, přes tlačítko Vybrat soubor si v počítači najdete konkrétní PDF pro vložení a soubor nahrajete přes další tlačítko Přidat dokument do seznamu dokumentů.

V tuto chvíli si už pouze klikněte na aktuálně nahraný soubor v horní části okna (později jich může být nahraných samozřejmě více) a vložení potvrďte přes tlačítko OK – Vložit dokument. Okno se zavře a nyní ještě potvrďte zbývající okno a odkaz na stažení PDF máme na zvoleném místě v textu vložený.